ראשי » שירותים מומלצים » צלם לברית – מה חשוב לדעת לפני שבוחרים צלם לאירוע

צלם לברית – מה חשוב לדעת לפני שבוחרים צלם לאירוע

על פי ההלכה יש למול תינוק ביום השמיני לחייו. ברוב המקרים נחוג אירוע ברית המילה באולם עם מוזמנים, מוסיקה ואוכל. בנוסף כדי להנציח את האירוע מזמינים ההורים צלם לברית שמצלם תמונות דיגיטליות, דיסקט ומגנטים. הורים שיודעים שבלידה הקרובה ייוולד בן, מכינים את עצמם לקראת האירוע ודואגים להזמין מקום לאירוע, קייטרינג, הזמנות וגם צילום בריתות.

בניגוד לבריתה שנהוג בתקופה זו לעשות אותה אפשר לעשות לאחר התחזקות האם את הברית חייבים לעשות ביום השמיני מיום היוולד התינוק, להוציא מקרים בהם הנולד אינו בריא וחזק כדי לעבור את תהליך המילה. ישנם הורים שמחליטים לעשות את הברית בחוג המשפחה ואת המסיבה לקראת הולדת הבן דוחים למועד אחר. בזמן ברית המילה יצולם התהליך על ידי צלם בריתות ובמסיבה הצלם יצלם את האורחים.

דגשים שחשוב לוודא מול צלם הבריתות שבחרתם

  • הוספת שירותים ומוצרים דרך צלם בריתות– בהסכם בין ההורים לצלם אירועים יצוין האם בסיום האירוע יכין הצלם אלבום תמונות דיגיטלי בנוסף לדיסק. את המגנטים יחלק הצלם לאורחים עד סיום האירוע.
  • צילום לבריתה על פני אולם מפואר – עלות ברית מילה באולם יכולה להיות גבוהה ולכן יש הורים רבים שמחליטים לוותר על אירוע באולם ומקיימים ברית מילה בביתם עם מניין ומעדיפים להשקיע עם צלם בריתות כדי שיהיו תמונות טובות.
  • בחרו צלם ברית מקצועי ולא זול מידי – למרות שהרבה תמונות משפחתיות נעשות על ידי בני המשפחה באמצעות הטלפון והתמונות מאוחסנות במחשב אין כמו צלם מקצועי. כדי להרחיב את מעגל לקוחותיו ולהוסיף לפרנסתו מציע צלם האירועים להורים גם גימיקים כמו הפרחת בלונים עם כתובית מתאימה, "מזכרת מברית המילה של…".
רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

צלם לברית - איך לבחור נכון

הורים שתקציבם לברית אינו גבוה מקצצים בכל מיני דברים כמו די.ג'י. או זמר, והמוסיקה באירוע תהיה מהאינטרנט. אבל צלם אירועים הוא דבר הכרחי – כי עושים ברית רק פעם בחיים!

האינטרנט הפך דרך פרסום ולמרבית צלמי הבריתות יש אתר משלהם המפרסם את שירותיו והעלות עבורם. כל אחד ממליץ על עצמו בציון מקצועיותו ומהירות הביצוע. מרבית הצלמים הם מקצועיים, ישרים ואוהבים את מקצועם. כדאי ללקוח לבדוק קודם הזמנת השירות של צילום לבריתות לברר בכל דרך אפשרית אודות מקצועיותו. בנוסף מופצים על ידם פליירים בתיבות הדואר של אזרחי העיר אודות שירותם.

צילומים לברית - לסיכום

בדרך כלל כל צלם מקצועי לברית מפרסם באתרו מידע רלוונטי. תוכן מותאם שלרוב עבר קידום אתרים כגון מכתבי תודה מלקוחות מרוצים. ידוע שלקוח מרוצה הוא המפרסם הטוב ביותר לעומת לקוח מאוכזב שיכול לחבל בפרנסת בעל המקצוע.