ראשי » הריון ולידה » כרית הריון – האם זה כדאי? מה מומלץ? מתי להתחיל להשתמש?

כרית הריון – האם זה כדאי? מה מומלץ? מתי להתחיל להשתמש?

"השבועות שלפני הלידה הראשונה שלי, היו יכולים להיות הרבה יותר קלים, אם הייתה לי כרית נוחה יותר לישון עליה…" – זהו משפט שאנחנו שומעים נשים רבות בשנים האחרונות. אשר מבקשות ליצור לעצמם את איכות החיים ואיכות השינה הטובה ביותר, גם במהלך ההריון. כרית הריון לשינה היא מוצר חובה לכל אמא טרייה. כרית היריון תעזור לך לישון בנוחות אבל גם לשמור על העובר שלך בכל תנוחה בה את נרדמת. כל הפרטים על כריות הריון בהמשך הכתבה.

ככל שהלידה מתקרבת - כך הצורך לישון עם כרית הריון גדל

השבועות הראשונים בתקופת ההריון הם שבועות שבהם את לא מרגישה שינוי בכלל, ברמה הפיזיולוגית. לעומת זאת, ככל שהשבועות עוברים והבטן שלך הולכת וגדלה. כך הרגלי החיים הפשוטים ביותר, כמו למשל התנוחות בהן את רגילה לישון. הופכים להיות אתגר של ממש. מהשלב הזה, מתחילות גם הפרעות השינה, קצת כאבים בגפיים וחוסר נוחות כללית שמלווה אותך בכל שלבי ההריון, וגם חודשים לאחר מכן. יש דרכים רבות להקל על המצב שבו את נמצאת. לעזור לך לעבור את האתגרים בדרך על הצד הטוב ביותר, טבעיות יותר ופחות. וזאת תוך מינימום אי נוחות ושמירה על העובר בכל רגע נתון. אבל יש רק דרך אחת שבה את יכולה למצוא את האיזון המושלם בין ההרגשה האישית שלך לבין המצב הפיזי בו את נמצאת. והיא על ידי שימוש במוצר כמו כרית הריון איכותית ומומלצת.

למה כל כך חשוב לרכוש כרית הריון?

יש כמה וכמה סיבות שבגללן כריות להריון הן מוצר כל כך חשוב לנשים בתקופה זו:

  1. לא קל למצוא תנוחה נוחה, כאשר הלחץ בגוף מגיע לשיאו. אם את לא ישנה טוב במהלך תקופת ההריון. גם התינוק שלך וגם את לא מרגישים בנוח ולא מצליחים להתנהל בצורה נוחה ונינוחה לאורך כל שעות היום. כרית איכותית נותנת לך כמה שעות של הפוגה מהלחץ והעומס על השרירים, תוך שינה באיכות מעולה.
  2. הכרית מאפשרת שינה במגוון תנוחות. כאשר המוכרת והנפוצה ביותר בהן היא חיבוק של הכרית בין הרגליים. זו היא דרך מעולה לתת תמיכה לבטן שהולכת וגדלה ולהירדם תוך כמה דקות, לשנת לילה עמוקה כשיש לך משענת נוחה ויציבה.
  3. לפעמים, נשים בהריון מתקדם מדווחות על קשיים משמעותיים בנשימה במהלך השינה. אותם ניתן לפתור על ידי מנח ראש גבוה, שיוצר תחושת הקלה בגוף.
  4. בסיום יום העבודה, כאשר את רוצה לנוח אל מול הטלוויזיה ולשחרר את קצת את הרגליים הנפוחות. הכרית הופכת למשענת יציבה בדיוק בגובה המתאים כדי להרפות את הלחץ על השרירים ולהקל על הורידים.
רוצה לקבל הטבה לרכישת כרית הריון? השאירי פרטים

הנוחות שלך ושל העובר - זוהי המשימה הכי חשובה שיש

לא משנה באיזה שלב של ההריון את נמצאת. מהי מידת הלחץ שאיתה את מתמודדת. אם יש לך אפשרות להקל על הלחץ, אל תהססי לקחת את ההזדמנות. היום יותר מאי פעם, הרכישה של כרית הריון היא רכישה סטנדרטית מאוד. בדיוק כמו כל מוצר אחר שאת קונה מתוך רשימת קניות מומלצת לקראת הלידה. כמו כן, חשוב לזכור שאת יכולה להפוך בהמשך את כרית ההריון לכרית הנקה, וכך לנצל את היתרונות הרבים של התמיכה שנותן את הכרית, גם כדי ליצור חיבור נעים ונינוח עם התינוק הקטן שלך.